• Ku Bratke 1, 934 05 Levice

Výživové poradenstvo, nutričný plán na mieru

Výživové poradenstvo, nutričný plán na mieru

      Čo Vás čaká na našom spoločnom stretnutí? 

  • ústretový  a odborný prístup 
  • pripravím  na mieru priamo pre Vás stravovací plán
  • budete mať možnosť telesného merania na špeciálnom prístroji Tanita BC 1000, samotné meranie trvá pár sekúnd a je úplne bezbolestné (konkrétne pokyny pred meraním Vám budú zaslané na Váš e-mail)
  • konkrétne rady a praktické tipy počas celého obdobia mojej odbornej starostlivosti o Vaše stravovanie
  • na Vaše želanie Vám pomôžem vybrať výživový doplnok tak, aby podporil Váš stanovený cieľ

Inak povedané ….ak máte dnes toto:

nadváha, vysoký krvný tlak, cukrovka, dna, zápalové ochorenia čriev, žalúdka, bolesti pohybového aparátu, autoimunitné ochorenia, potravinové intolerancie, opakujúce sa infekcie (kvasinkové), zlý spánok, pociťujete únavu a nemáte energiu na bežné činnosti…

Ale chceli by ste toto:

predstavte si, že sa ráno sa zobudíte bez bolesti chrbta, výdatne  ste sa vyspali bez užívania liekov na spanie, máte po jedle príjemný pocit bez nafukovania, pálenia záhy, viete ako si variť zdravo ale chutne a bez väčšej námahy, cítite sa vo forme a fit a môžete sa venovať obľúbeným činnostiam bez obmedzení …

Alebo toto všetko už máte a chcete si to udržať a starať sa o seba preventívne?

Výborne, ste u mňa správne!

Budem Vás rada na ceste za Vašim cieľom k príjemnejšiemu a kvalitnejšiemu životu odborne aj ľudsky sprevádzať. Váš stravovací plán pripravím nielen tak, aby bol komplexný ale aj dlhodobo použiteľný.

Ak Vám viac ako osobné stretnutie vyhovuje možnosť konzultácie on-line,potom sa môžeme spojiť cez Skype alebo Messenger, prípadne prostredníctvom klasického telefonického hovoru . Po uskutočnení Vašej objednávky, Vás budem kontaktovať a dohodneme si podrobnosti.

Jediné, čo by ste  teraz mali spraviť je spojiť sa so mnou. Ako na to? Vyberte si možnosť, ktorá Vám najviac vyhovuje a rezervujte si svoj termín.

        Postup pri Vašej objednávke:

  1. Vyberte si službu, o ktorú máte záujem.
  2. Vyplňte všetky potrebné údaje a objednávku odošlite.
  3. Po prijatí Vašej objednávky, Vám zašlem faktúru za Vami zvolenú službu.
  4. Akonáhle bude Vaša faktúra uhradená, zavolám Vám alebo napíšem a vyberieme vhodný termín nášho osobného stretnutia.                 Ďakujem a teším sa na stretnutie s Vami!
All search results
%d blogerom sa páči toto: