Recenzie

Napísali ste o mne a mojej práci…

Nesmierne si vážim dôveru svojich zákazníkov, aj preto ma teší, že moja práca má výsledky a prináša vám zlepšenie kvality života. ĎAKUJEM.

So zdravotékou Olivia Nutricia som bola maximálne spokojná, Katka je veľmi milá a príjemná osoba, ktorá ale najmä vie,o čom hovorí…Výborne poradí či už v rámci prevencie alebo pri konkrétnom zdravotnom probléme. Vrelo odporúčam 👍
 
23.9.2020 Dušana Lešková Bafrncová, Vráble
 
 
Absolvovala som v Zdravotéke výživové poradenstvo, poradenstvo vo fytoterapii a antistresovú masáž hlavy. Bola som maximálne spokojná s prístupom, odbornosťou a záujmom o klienta a snahou o riešenie jeho zdravotných problémov. Momentálne užívam odporučenú fytoterapiu (ajurvédske kapsule) a som veľmi spokojná s účinkom. Teším sa na ďalšie stretnutie.
 
 
Katka je veľmi milá , prijemná a erudovaná osôbka čo sa výživy týka. Poskytne komplexné poradenstvo a návod ako byť zdravším a pozitívmejším človekom . Vrelo ju odporúčam a ja osobne sa do jej Zdravotéky Olivia vždy rada vrátim 🙂
 
08.09.2020 Mária Rumanková, Tlmače
Veľmi milá pani, príjemné prostredie, poradenstvo ohľadom stravy a zdravotného stavu. Veľmi sa teším na ďalšiu návštevu.
 
07.09.2020  Martina Králová, Levice
Bola som na vyzivovom poradenstve, som s nim veľmi spokojná, stravovací plán, ktorý bol robený na mieru, mi veľmi pomohol, cítim sa omnoho lepšie, určite odporúčam.
Kúpila som si aj ajurvedske výživové doplnky s ktorými som spokojná.
 
28.08.2020 Viktória Dopiráková, Poprad
Odporúčam všetkými 5timi. Pani je milá, ochotná pomôcť a poradiť, jednoducho vidno, že ju práca baví a je v nej naozaj dobrá. Mám odtiaľ masku TARIKA a už po 1. použití vidím zlepšenie, čiže za mna odporúčam na 100%.
 
27.08.2020 Nikoleta Benčová, Nový Tekov
Rozhodne odporúčam návštevu Zdravoteky. Okrem ústretového a profesionálneho prístupu ma prijemne prekvapila široká škála produktov, aké nikde inde v okolí nie sú k dispozícii. Maximálna spokojnosť s produktami starostlivosti o pleť, najmä maskou na tvár Tarika, no taktiež s prírodnými kapsulami a kvapkami. Odporucam všetkým, čo chcú účinne a komplexne vyriešiť svoje problémy.
 
31.07.2020 Zuzana Kováčová Ballová
Maximalna spokojnost, skvele produkty, velka ustretovost, prijemny a odborny pristup, rady nad zlato. Urcite odporucam.
 
21.04.2020 Dominika Skačanová. Kozárovce
100% prírodné oleje, skvelé rady a ochota pomôcť ☺️
 
 
 15.04.2020 Betty Adamová Havettová
Mám odtiaľ esenciálne oleje a alkohol, z ktorých som si vyrobila dezinfekčný prostriedok. Krásne vonia. Som veľmi spokojná. Pani je veľmi milá a ochotná poradiť. 🙂 Ďakujem
 
15.04.2020 Viktória Rajnohová Hanuliaková, Levice
Poradenstvo ohľadom stravovania, ochotný prístup, vynikajúce výživové doplnky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
All search results
%d blogerom sa páči toto: